Skip to content

Nova Vita kliiniku peamine tegevusvaldkond on lastetuse ravi ja kunstlik viljastamine (IVF) ning meie kliiniku tulemused on võrreldavad Euroopa parimate viljatuskliinikutega. Meie uueks oluliseks suunaks lisaks kunstlikule viljastamisele on individuaalselt jälgida tulevase lapse arengut embrüost kuni beebini. Igal aastal rasestub meie kliinikus ligikaudu 150 naist. Pakkudes professionaalset abi hubastes tingimustes on tekitanud meie patsientidel kindlustunde ja soovi oma rasedusega jääda ka meie kliinikusse arvele kuni sünnituseni.

Vastu tulles oma patsientide soovile alates selle aasta jaanuarist on võimalik Nova Vita Kliinikus jätkata raseduse jälgimist meie ämmaemandate Tiina Untera või Tiina Lille juures. Raseduse jälgimise teenus sobib meie kliiniku endistele patsientidele, aga ka kõikidele teistele lapseootel peredele, kes eelistavad personaalset ja privaatset hoolitsust kogu lapseootuse ajal. Lisaks regulaarsele raseduse jälgimisele peavad meie pikkade kogemustega ämmaemandad väga oluliseks empaatiavõimet, murede ja rõõmude ära kuulamist ning annavad perele nõu, kuidas sünnituseks valmistuda.

Iga uue elu algus on imeline ja meie kliinikus näevad viljatusravi spetsialistid koos embrüoloogidega elu algust alates päris esimestest rakkudest. Meie suur rõõm on, kui oleme omalt poolt saanud anda õnnele väikese tõuke ja paar on jäänud lapseootele. Veelgi olulisem on aga teadmine, et ka edasine lapseootus kulgeks sujuvalt ja et perre sünniks terve laps.

Selleks on väga oluline, et kaua ja väga oodatud kõhubeebi ja ema oleks jälgitud parimal võimalikul moel. Nova Vita kliinik teeb koostööd Pelgulinna Sünnitusmaja, Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliiniku ja ka meie kõrval paikneva Loote Ultrahelikeskusega, kus Dr. Marek Šois teostab vajalikud loote ultraheliuuringud nagu Oscar test, loote anatoomia ja vajadusel lapse kasvu ja heaoluseisundi hindamise.  Sünnitavad meie rasedad nende poolt valitud elukohajärgsetes haiglates.

Tahame olla oma patsientidele toeks embrüost kuni beebini, kuna meie jaoks ei ole oluline ainult raseduse saavutamine vaid terve lapse sünd.

Suurim rõõm vanematele on terve lapse sünd!