Skip to content

Dr. Kristjan Pomm

Androloog, MD
Henkilö voi palvella seuraavilla kielilläEnglishRussianEstonian

Dr. Kristjan Pomm liitus Nova Vita Kliinikuga 2019 juulis ning tema peamiseks tegutsemisvaldkonnaks on meeste seksuaal- ja reproduktiivtervis ning eesnäärmehaigused.

2020. aastal lõpetas ta Tartu Ülikooli ning läbis androloogia-uroloogia residentuuri ning alates kevadest 2020 on Euroopa Androloogia Akadeemia poolt sertifitseeritud kliiniline androloog.

Dr. Pomm omab pikaajalist kogemust meestearstina ja on aastaid töötanud Tartu Ülikooli Kliinikumi Meestekliinikus Tallinnas, Ida-Tallinna Keskhaigla Viljatusravikeskuses meestearstina ning varasemalt ka noormeeste nõustajana Tallinna Seskuaaltervisekliinikus.

Ta on olnud androloogia ja meeste viljatusravi puutuvatel seminaridel ja konverentsidel lektoriks ning avaldanud meeste tervisega seotud artikleid. Muuhulgas osalenud paljudel erialastel rahvusvahelistel konverentsidel ja koolitustel, täiendanud end Itaalias Firenze ülikooli ja Rooma La Sapienza ülikooli kliinikutes.

2008-2014. aastal on Dr. Pomm olnud Tartu Ülikooli juures doktorantuuris ja planeeritud doktoritöö teemaks oli „Meeste viljatuse põhjused Eestis“.

Dr. Pomm kuulub Euroopa Androloogia Akadeemia, Euroopa Uroloogide Assotsiatsiooni, Eesti Uroloogide Seltsi, Seksuaalsel Teel Levivate Infektsioonide Eesti Ühingu ja Eesti Seksuaaltervise Liitu

Keeled: eesti, inglise, vene