Skip to content

Kaie Rohtla

Embrüoloog, BSc Geenitehnoloogias
Henkilö voi palvella seuraavilla kielilläEnglishEstonian

Embrüoloog, BSc Geenitehnoloogias

Kaie on lõpetanud Tartu Ülikooli geenitehnoloogia eriala aastal 2003. Juba samal aastal alustas Kaie tööd Nova Vita Kliinikus ning tänaseks töötab siin vastutava embrüoloogina, olles üks pikaajalisema töökogemusega embrüolooge Eestis.

Kaie on osalenud paljudel erialastel praktilistel koolitustel ning on aastatega kogunud ka tugeva teoreetilise pagasi nii embrüoloogias kui androloogias. Tema teadmisi antud valdkonnas on tunnustanud GFA (Global Fertility Academy), kus ta sooritas eksami „ART for Advanced Training“ (Kunstliku viljastamise tehnika edasijõudnutele) juunis 2012.

Kuid eelkõige tänu Kaie „kuldsetele kätele“ ja täpsusele on tema valvsa pilgu all saanud juba pikka aega võimalikuks sugurakkude ühinemine katseklaasis ning embrüote areng IVF laboris. Iga-aastased täiendused Euroopas ja osalemine ESHRE (European Sociaty of Human Reproduction and Embryology) ning muudel konverentsidel lisavad jooksvalt uusi teadmisi. Olles üks parimaid embrüolooge Eestis on Kaie omakorda välja koolitanud ja juhendanud mitmeid teisi IVF labori töötajaid.