Kontakt

Meie kogenud meeskond annab endast parima, et Teid aidata.

Registreerimine

Broneeri aeg

Registreerimine ja info telefonil: 605 96 09 (E–R 8.30–16.30).

IVF ravitsüklis olevatel patsientidel palume küsimuste korral kontakteeruda meie õdede ja ämmaemandatega: ivf@novavita.ee või +372 504 6817 (E–R 8.30–16.00).

Analüüside andmine (vereanalüüsid ja mirkobioloogia) ilma etteregistreerimiseta (E-R 8.30–12.00).

Kontakteeru julgelt, kui soovite nõu meie kogenud naistearstidelt, testida oma viljakust või vajate kehavälise viljastamise protseduuri. Meie kogenud meeskond annab endast parima, et Teid aidata. Tagame personaalse ja privaatse teenuse.

Kontaktandmed

Nova Vita Kliinik
Tammsaare tee 47
11316 Tallinn

Registratuur: +372 6 059 609
Õed/ämmaemandad: +372 504 6817
Lisainfo: novavita@novavita.ee

Nova Vita Kliinik asub Tammsaare Ärikeskuse 4. korruse, parempoolses tiivas. Meie asukoht on kesklinnast autoga umbes 15 minutit. Maja ees on tõkkepuuga parkla, kus saab tasuta 2 tundi parkida. Kliinku lähedale tulevad bussid nr 20, 20A, 23.

Küsi lisateavet

Nimi

E-post (kohustuslik)

Telefon

Teade

Meie juhtväärtused on kvaliteet, pädevus, individuaalne lähenemine, inimlikkus ja avatus

Nova Vita Kliinik on juhtiv viljatusravi kliinik Eestis, mis tegutseb aastast 1995. Meie arstidel on üle 20 aasta kogemusi ja kogu meeskonna abil on sündinud juba üle 2000 beebi.

Teadusuuringud »

Nova Vita kliinik on Eesti Haigekassa lepingupartner ja kuni 40 aastased (kaasa arvatud) ravikindlustusega naised saavad IVF ravitsükli meie juures tasuta. Lisaks teenindame erapatsiente ja meie vastuvõtule saab tulla ilma saatekirjata. Nova Vita kliinikus saab teostada lastetusega seotud uuringuid ja vajadusel viime läbi kunstliku viljastamise ehk IVF (in vitro fertilization) protseduure. Igal aastal teeme ligi 500 IVF/ICSI protseduuri ja 150 külmutatud embrüo siirdamist.

Nova Vita Kliinku missioon: aidata paaridel saada oma perre kauaoodatud pisike pereliige.
Nova Vita Kliiniku visioon: olla parim viljatusraviasutus.

Kvaliteedisertifikaadiga ettevõte

IVF kliinikute tegevust reguleerivad Eestis mitu seadust ja õiguslikku määrust ning lisaks on Nova Vita kohustunud oma tegevuses järgima ISO 15189 standardit.  Nova Vita IVF labor on esimene ja ainuke IVF labor Eestis, mida on Eesti Akrediteerimiskeskus tunnustanud ISO 15189 sertifikaadiga. ISO sertifikaat on usaldusväärne tunnistus selle kohta, et meie labori tingimused on pidevalt jälgitud ning IVF protseduurid korrektselt kirjeldatud ja dokumenteeritud.

Põhjused, miks valida lastetuse raviks Nova Vita Kliinik:

  1. Stabiilselt kõrged tulemused viljatusravis. Üle 2000 beebi.
  2. Professionaalne meeskond. Üle 20 aasta kogemust. Personaalne ja privaatne tervishoiuteenus.
  3. Kaasaegne IVF labor. ISO 15189 standardid.
  4. Protseduurile pääseb võrdlemisi kiirelt (Eesti Haigekassa poolt rahastatud ravijärjekord sõltub kliinikule määratud ravijuhtudest).
  5. Kliinikul on oma munaraku – ja spermapank. Protseduurid doonorsugurakkudega.
  6. Meeldiv atmsosfäär ja mugav asukoht. Kliiniku ruumid on hubased ja personal sõbralik. Tammsaare Ärikeskus asub Tallinna kesklinna lähedal.

Koostöös

Ovumia Clinic Tampere, Finland
Fertilitas
Loote Ultrahelikeskus
Lääne-Tallinna Keskhaigla
Ida-Tallinna Keskhaigla
TÜ Kliinikum
Kliinik Elite
Lapsesoov
Fertility Clinic Nordic