Koroonaviirus ja muudatused kliiniku töökorralduses ›

15.07.2021

Muudatused Nova Vita Kliiniku töös alates 15.07.2021

Head Nova Vita Kliiniku patsiendid!

Alates 15. juuli 2021 tõusis koroonaviiruse leviku risk taas kollasele ehk keskmisele tasemele. Kollane ohutase tähendab, et kogukonnas on nakkuskolded, kuid nakkus ei ole laialt levinud.

Neljaastmeline riskitasemete süsteem tuleneb ühiskonnaelu korraldamise kavast koroonaviiruse tingimustes. Rohelise, kollase, oranži ja punase värviga tähistatakse vastavalt madalat, keskmist, kõrget ja väga kõrget riskitaset. Iga riskitaseme puhul on välja pakutud ka võimalikud tegevused, kuidas iga inimene, asutus ja riik saab koroonaviiruse leviku piiramisele kaasa aidata.

Nova Vita Kliinik jälgib aktiivselt koroonaviiruse olukorda Eestis, lisaks järgime oma töös nii riiklike, kui ka rahvusvaheliste organisatsioonide (ECDC, ESHRE) nõuandeid ja määrusi. Oleme võtnud kasutusele hulga meetmeid, et kaitsa oma patsiente ja personali ning takistada viiruse levikut.

Rohkem infot: https://www.kriis.ee

Esmakonsultatsioone on võimalik teha meie kogenud viljatusravi arstidega kontaktivabalt Skype teel.

Aja broneerimiseks, küsimuste ja murede korral oleme Teie jaoks olemas telefoni või e-maili teel: +372 6 059 609 (E-R 08:30-16:00) või novavita@novavita.ee.

Palume oma klientidel järgida järgmiseid reegleid:

  • Kliinikusse on lubatud siseneda vaid juhul, kui Teil ega Teie pereliikmetel ei esine viirushaigusele iseloomulikke sümptomeid (nohu, kurguvalu, peavalu, köha, õhupuudus, palavik).
  • Kliinikus konsultatsioonile tulijad peavad eelnevalt saatma elektroonselt täidetud COVID-19 tervisedeklaratsioon.
  • Palume kliinikus kanda maski (selle puudumisel saate maski paluda registraatorilt).
  • Kliinikusse sisenedes palume desinfitseerida käed.
  • Kliinikusse on vastuvõtule lubatud tulla koos kaaslasega.
  • Muutunud töökorralduse tõttu ei pruugi Teiega tegeleda Teie tavapärane raviarst.

Nova Vita Kliinikus COVID-19 testimist ei teostata. Kui Teil tekivad viirushaigusele iseloomulikud sümptomid (nohu, kurguvalu, peavalu, köha, õhupuudus, palavik), palun võtke ühendust oma perearstiga. Diagnoosi kinnitumisel palume kindlasti teavitada ka Nova Vita Kliinikut.

 

Olge terved!

Teie Nova Vita Kliiniku meeskond