Koroonaviirus ja muudatused kliiniku töökorralduses ›

01.09.2020

Muudatused Nova Vita Kliiniku töös alates 01.09.2020

Head Nova Vita Kliiniku patsiendid!

 

Nova Vita Kliinik jälgib aktiivselt koroonaviiruse olukorda Eestis, lisaks järgime oma töös nii riiklike, kui ka rahvusvaheliste organisatsioonide (ECDC, ESHRE) nõuandeid ja määrusi. Oleme võtnud kasutusele hulga meetmeid, et kaitsa oma patsiente ja personali ning takistada viiruse levikut.

Vastavalt Eesti Välisministeeriumi otsusele kehtib alates 1. septembrist riskiriikidest (nakatumiskordaja üle 50 ja punasega tähistatud või riigid, mida pole nimekirjades eraldi mainitud https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-karantiininouete-kohta-euroopast-saabujatele) tulnud Nova Vita Kliiniku patsientidele järgmine kord: riiki saabudes COVID-19 test sadamas/lennujaamas. Kui test on negatiivne, järgneb sellele 7-päevane eneseisolatsioon. 7 päeva pärast esimese testi tegemist tuleb teha teine test ja kui ka see on negatiivne, on terved inimesed kliinikusse oodatud.

Rohkem infot: https://vm.ee/et/koroonaviirus-2019-ncov

Esmakonsultatsioone on võimalik teha meie kogenud viljatusravi arstidega kontaktivabalt Skype teel.

Aja broneerimiseks, küsimuste ja murede korral oleme Teie jaoks olemas telefoni või e-maili teel: +372 6 059 609 (E-R 08:30-16:00) või novavita@novavita.ee.

Palume oma klientidel järgida järgmiseid reegleid:

  • Kliinikusse on lubatud siseneda vaid juhul, kui Teil ega Teie pereliikmetel ei esine viirushaigusele iseloomulikke sümptomeid (nohu, kurguvalu, peavalu, köha, õhupuudus, palavik).
  • Kliinikus konsultatsioonile tulijad peavad eelnevalt saatma elektroonselt täidetud COVID-19 tervisedeklaratsioon.
  • Patsiendid on oodatud vaid kindlal kokkulepitud kellaajal. Palume vältida varem tulemist või hilinemist.
  • Alates 22. 12.2020 ei ole lubatud vastuvõttudele tulla koos kaaslasega. Piirang on kehtestatud selleks, et tagada Nova Vita kliiniku personali ja ravitsüklis olevate patsientide ohutus.
  • Palume kliinikus kanda maski (selle puudumisel saate maski paluda registraatorilt).
  • Kliinikusse sisenedes palume desinfitseerida käed.
  • Muutunud töökorralduse tõttu ei pruugi Teiega tegeleda Teie tavapärane raviarst.

Nova Vita Kliinikus COVID-19 testimist ei teostata. Kui Teil tekivad viirushaigusele iseloomulikud sümptomid (nohu, kurguvalu, peavalu, köha, õhupuudus, palavik), palun võtke ühendust oma perearstiga. Diagnoosi kinnitumisel palume kindlasti teavitada ka Nova Vita Kliinikut. Jälgime olukorda tähelepanelikult ja jagame pidevalt uut teavet oma veebisaidi ja sotsiaalmeedia kanalite kaudu.

 

Olge terved ja peatse kohtumiseni!

Teie Nova Vita Kliiniku meeskond