Raseduse jälgimine

Nova Vita on toeks uue elu tekkel embrüost beebini

Nova Vita Kliinik soovib olla oma klientidele toeks alates esimesest kontaktist ja edasi embrüost kuni beebini. Alates 2017. aastast on võimalik Nova Vita Kliinikus jätkata raseduse jälgimist pikaaegse kogemustega ämmaemandate Tiina Untera või Tiina Lille juures. Teenus sobib kõikidele meie kliiniku patsientidele, aga ka teistele lapseootel peredele, kes eelistavad personaalset ja privaatset hoolitsust kogu lapseootuse ajal.

Ämmaemand Tiina Untera omab pikaaegset töökogemust alates 1983. aastast. Tiina on töötanud Paide Haigla sünnitusosakonnas, erahaiglas Fertilitas, Lääne-Tallinna Keskhaiglas ning Dr Parve Naistearstid keskuses. Alates 2013. on Tiina töötanud Nova Vita Kliinikus, kus ta on toetanud viljatuid paare ja aidanud läbi viia viljatusravi protseduure.

Tugi ja kindlus kogu lapseootuse ajal:

  • Privaatne teenus ja individuaalne lähenemine
  • Kogenud ämmaemandad
  • Hinnatud naistearstid
  • Nova Vita koostööpartneriteks on: Loote Ultrahelikeskus, Ida-Tallinna Keskhaigla, Kliinilise geneetika keskus, Ovumia, Yhtynet Medix Laboratory, Synlab, Fertilitas.
  • NIPTIFY testi teostamise võimalus. Küsi lisainformatsiooni meie ämmaemandatelt.

Kui soovid jätkata oma raseduse jälgimist Nova Vitas, siis anna sellest julgelt teada kirjutades: novavita@novavita.ee või helistades numbril: 605 96 09

Küsi lisateavet