Skip to content

Head Nova Vita Kliiniku patsiendid!

Nova Vita Kliinik jälgib aktiivselt koroonaviiruse olukorda Eestis, lisaks järgime oma töös nii riiklike, kui ka rahvusvaheliste organisatsioonide (ECDC, ESHRE) nõuandeid ja määrusi. Oleme võtnud kasutusele hulga meetmeid, et kaitsa oma patsiente ja personali ning takistada viiruse levikut.

Rohkem infothttps://www.kriis.ee

Esmakonsultatsioone on võimalik teha meie kogenud viljatusravi arstidega kontaktivabalt Skype teel.

Aja broneerimiseks, küsimuste ja murede korral oleme Teie jaoks olemas telefoni või e-maili teel: +372 6 059 609 (E-R 08:30-16:00) või novavita@novavita.ee.

Palume oma klientidel järgida järgmiseid reegleid:

  • Kliinikusse on oodatud patsient, kellel on selleks eelnevalt kokkulepitud kellaaeg. Palume vältida varem tulemist või hilinemist!
  • Kliinikusse on lubatud siseneda vaid juhul, kui Teil ega Teie pereliikmetel ei esine viirushaigusele iseloomulikke sümptomeid (nohu, kurguvalu, peavalu, köha, õhupuudus, palavik).
  • Kliinikus on soovituslik kanda maski.
  • Kliinikusse sisenedes palume desinfitseerida käed.

Nova Vita Kliinikus COVID-19 testimist ei teostata. Kui Teil tekivad viirushaigusele iseloomulikud sümptomid (nohu, kurguvalu, peavalu, köha, õhupuudus, palavik), palun võtke ühendust oma perearstiga. Diagnoosi kinnitumisel palume kindlasti teavitada ka Nova Vita Kliinikut.

Olge terved!

Teie Nova Vita Kliiniku meeskond